O mnie

Jakub TuranskiNazywam się Jakub Turański pracuję jako trener, coach i nauczyciel.

Specjalizuję się we wsparciu młodych osób, które chcą wybrać i rozwijać karierę zawodową oraz życie osobiste zgodnie z wyznawanymi wartościami. Pracuję przede wszystkim z uczniami, studentami i absolwentami, bo przed Wami najwięcej ważnych wyborów decydujących o przyszłości.

Pomagam zdobyć wiedzę, rozwinąć umiejętności, odkrywać talenty, silne strony oraz wpieram w realizacji celów.

Dlaczego warto ze mną pracować?

Bo warto wybrać osobę, która była w sytuacji podobnej do Twojej i potrafiła sobie poradzić. W 2011 r. miałem 31 lat. Na świecie od 2008 r. szaleje kryzys, który mocno uderzył w młode osoby, wśród których bezrobocie osiągało prawie 30%. A ja miałem pewną, stabilną pracę i przyzwoite wynagrodzenie. Patrząc z boku może się wydawać, że byłem na dobrej drodze w życiu. Nic bardziej błędnego. Wewnątrz czułem, że robię rzeczy, z których nie jestem zadowolony i znajduję się w miejscu, w którym nie chcę być. Każdy dzień był dla mnie zmarnowany i bez znaczenia. Gdy mówiłem, że chcę rzucić wszystko i zacząć od początku, tym razem robiąc to co lubię i kocham, spotkałem się z ostrym sprzeciwem otoczenia. Słyszałem: „Nie rób tego, jest kryzys, masz stabilną pracę, a poza tym masz już 31 lat”. Im częściej i głośniej mówiłem o zmianie tym silniej i głośniej słyszałem sprzeciw. A od kiedy pamiętam chciałem pracować tam, gdzie mogę uczyć i pomagać innym ludziom, a nie przerzucać papiery w biurze.

Wtedy zdecydowałem się na współpracę z coachem. Miałem dosyć podpowiedzi doradców, których wskazówki i dobre rady doprowadziły mnie do miejsca, w którym nie chciałem być oraz pracy, której szczerze nie lubiłem i życia, które nie było moje. Coach był pierwszą osobą, która zamiast podpowiadać i dawać wskazówki, zapytała co ja chcę od życia.

Od tamtego wydarzenia wszystko się zmieniło. Dziś zarządzam własną fundacją. Realizuję międzynarodowe projekty edukacyjne. Prowadzę z pasją szkolenia i warsztaty. Gdy trzeba bywam mentorem. Wspieram w rozwoju jako coach. Robię to, co kocham i kocham to, co robię.

Wiem, to mało polskie, jednak czuję się spełniony i wiem, że Ty też tak możesz. Wymagać będzie to wysiłku, ale po to masz mnie – swojego coacha. Uważam, że warto powalczyć o własne szczęście, zamiast spełniać marzenia innych osób.

Nie wiem, na co jeszcze czekasz. Napisz do mnie i umów się na sesję. Jako, że robię to co lubię – pierwszą sesję masz u mnie bezpłatnie.

Zapisuję się na sesję!