Coaching kariery

Mówisz kariera – myślisz praca. Poza pracą potrzebujesz jeszcze kilku składników, które są dokoła niej. Dopiero wszystkie elementy razem tworzą karierę – Twój prywatny ideał życia.

Praca znacząco wpłynie na Twoje życie. W końcu spędzisz w niej 30% dnia. Pomogę Ci odkryć co Cię napędza, stworzyć plan i zrobić krok w stronę kariery przez wielkie K. Zdecyduj czy chcesz wypełnić życie atrakcyjnymi i sensownymi zadaniami, które będą wspierać realizację Twojej wizji kariery. Tak abyś myśląc o życiu i karierze czuć spełnianie i satysfakcję, abyś mógł / mogła powiedzieć „to jest to”. Możesz liczyć, że wypracujemy dla Ciebie indywidualnie dopasowaną wizję, cele i strategię rozwoju kariery

Gdy usłyszę, że nie masz wpływu na swoją karierę, powiem Ci, że kłamiesz. Masz na nią ogromny wpływ. Zależy głównie od Ciebie. Kariera sama do Ciebie nie przyjdzie, musisz po nią sięgnąć. Wymagać będzie to od Ciebie zaangażowania, wysiłku i determinacji, a po drodze czeka milion pokus. Kariera jakiej chcesz jest warta by o nią zawalczyć. Ty będziesz wiedzieć czego chcesz, a ja wiem co zrobić, żebyś to dostał/a.

Kiedy trzeba popchnę do przodu, kiedy trzeba podam pomocną dłoń. Jak spoczniesz na laurach, też Ci to powiem.

Pomogę gdy:

– kończysz edukację i rozpoczynasz przygodę z pracą,
– jesteś w pracy, której nie lubisz i myślisz o nowej,
– nie wiesz jak się zabrać do zrobienia kariery.

Gdy chcesz, aby to co robisz dawało satysfakcję!

Zapisuję się na sesję!