Coaching edukacyjny

Wszystkie kolokwia zaliczone, egzaminy pozdawane. Żaden z profesorów o nic się nie dopomina, nie straszy terminami, poprawkami czy „komisem”. Jesteś już tuż, tuż przed zakończeniem studiów. Jeszcze tylko jeden krok by cieszyć się wykształceniem, rozpocząć karierę zawodową i realizować marzenia. Tak, tylko jeden i aż jeden – napisanie i obrona pracy dyplomowej.

Coraz częściej słyszysz pytanie „obroniłeś się już”? Rodzina, przyjaciele i znajomi powtarzają jakby się zmówili „jak twoja praca dyplomowa”? Czas ucieka, dni mijają jeden po drugim a pracy dyplomowej nie widać. Ciężko jest się zmotywować, „wziąć się w garść” i zacząć pisać jak nie ma nikogo kto motywuje i wspiera.

Masz już tego wszystkiego dość? W takim razie proponuję coaching pracy dyplomowej. To unikatowe i kompleksowe wsparcie studentów piszących pracę dyplomową (licencjat, magisterka). Oferuję indywidualną pomoc na każdym etapie pracy – motywowanie do działania, wybór tematu, przygotowanie planu pracy, znalezienie rozwiązań do pojawiających się problemów, zbieranie materiałów, monitorowanie postępów, przygotowanie do obrony. Wspieram (ale nie piszę za ciebie), aby twoja praca i jej obrona była sukcesem.

Dzięki współpracy z coachem zanim się obejrzysz będziesz posiadał upragniony tytuł i wyższe wykształcenie.

Zapisuję się na sesję!