Coaching definicja

Co to jest coaching?

Coaching to spotkanie Ciebie i mnie. Przychodzisz do mnie z własnej inicjatywy – dobrowolnie. Możesz mieć już pomysł co pragniesz osiągną i potrzebujesz znaleźć sposób ja tego dokonać. Możesz też chcieć w końcu pozbyć się czegoś ze swojego życia. Trzecia możliwość to gdy szukasz odpowiedzi na pytanie czego chcesz.

Rozmawiamy i zajmujemy się wyłącznie tym co jest dla Ciebie ważne. Pracujemy w myśl zasady „co dwie głowy to nie jedna”. Ty podajesz temat rozmowy, a moim zadaniem jest dobrać narzędzia, model i techniki, które doprowadzą do pożądanego rozwiązania. To intensywne doświadczenie, ponieważ ja daję 100% od siebie, Ty dorzucasz 100% od siebie i cały nasz wysiłek kierujemy wyłącznie na Ciebie. Szukamy możliwości, rozwiązań, sposobów i wszystkiego co pozwoli żebyś jak najszybciej dostał/a do tego czego chcesz. Czasami jest wesoło, czasem trudno zawsze jednak z korzyścią dla Ciebie.

Pracując z coachem czujesz, że w końcu została(e)ś wysłuchana/y. To rozmowa, po której możesz głęboko odetchnąć z ulgą, bo wiesz, że jesteś o krok bliżej tego czego chcesz. W kieszeni masz spisany plan działania by przed kolejnym spotkaniem zrobić jeszcze kilka kroków naprzód.

Zapisuję się na sesję!

Jak działa coaching – w skrócie: